Rok 2021

17.05.2021 rok Drugie spotkanie przy pracach związanych z wykończeniem obrazów robionych w technice 3D. Strojenie różnymi dodatkami , malowanie, lakierowanie i zdobienie w atrakcyjny i wymyślony przez każdą  na swój sposób ale przy pomocy i radzie naszej koleżanki Amazonki Agaty Piwko. Jak nam się udało wykonać prace zostawiamy ocenie oglądającym galerię naszych prac.


14.05.2021 roku w siedzibie Stowarzyszenia Zamojskich Amazonek prowadzone były zajęcia z zakresu wykonywania „ Obrazów – na drewnie – Dama 3 d” w technice utwardzenia tkaniny, które prowadzone będą przez naszą koleżankę – Agatę Piwko. To prace z wyobraźnią i wieloma pomysłami artystycznymi wykonanymi dzisiaj na wspólnych zajęciach. A  serwis fotograficzny załączony do dnia dzisiejszego prezentuje niewielki fragment tego co powstało dzisiaj a  następne zajęcia zaprezentują ich piękno wzbogacone dobranymi kolorami i ozdobami.


22.04.2021 rok – OSTATNIE POŻEGNANIE JOLI SPRAWKI

Śmierć przychodzi bardzo cicho. Niezapowiedziana, nieproszona jest zawsze gościem , nie na czasie …..

Na uroczystej Mszy Św. w Kaplicy Cmentarza Parafialnego przy ul. Peowiaków odprawionej przez kapelana Amazonek ,pożegnaliśmy naszą Drogą Koleżankę Jolę. Dziękując jej za wszystko, Wiemy, że na zawsze pozostanie w naszych sercach.

                                                                                                    Amazonki i przyjaciele


08.04.2021 rok  – „ Profilaktyka raka piersi i szyjki macicy”

to temat wykładu w ramach werbinariów edukacyjnych realizowanych w projekcie  „ Pomagamy przed i po raku przez Stowarzyszenie ”Zamojskie Amazonki” jak również w ramach obchodów „ŚWIATOWEGO DNIA ZDROWIA „ zorganizowanego w dniu 08.04.2021 r dla uczniów Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu. Obszerna informacja z zakresu leczenia raka piersi przekazana została przez Panią Ewę Świtka dr n. medycznych ,onkologa Szpitala J.P.II w Zamościu. Uczniowie zapoznali się również z działalnością Stowarzyszenia. Przekazane materiały informacyjne do szkolnej biblioteki będą uzupełnieniem wiedzy do omawianych tematów. Dziękujemy za to spotkanie i zapraszamy na następne spotkania.

Możliwość komentowania została wyłączona.